Novinky

Mosavit

Rozšířili jsme naši nabídku designových umyvadel o výrobky španělské firmy Mosavit. Tyto designová umyvadla jsou rozdělena do kategorií dle materiálu, ze kterých jsou vyrobena na umyvadla kamenná, betonová, keramická a tzv. SOLID SURFACE.

Pevný povrch si podmanil architekty, designery, projektanty a širokou veřejnost v globálním měřítku.

Díky svému průsvitnému vzhledu, hedvábnému pocitu, stylizovaným tvarům a vynikajícím technickým vlastnostem je naše kolekce umyvadel SOLID SURFACE tou nejavantgardnější ze všech našich řad.

Celou kolekci si můžete prohlédnout v generálním katalogu umyvadel.

Katalog

Mirage – Jolie

Jolie je antologie ikonických mramorových efektů v porcelánové kamenině.

Vzácné a čisté reference, kde každá žíla a každá jednotlivá deska jsou pečlivě vybrány, aby vytvořily vzácný a nadčasový styl.

Sedm barev Jolie lze použít na podlahy a stěny, ale také na nábytek a povrchové úpravy, k vytvoření a designu jakéhokoli stylu a prostředí.

Barvy mimořádné elegance, inspirované starodávnou tradicí, ale s mimořádnou soudobou rezonancí.

Katalog

Supergres – Your match

Tradiční a nejmodernější se spojují, aby vytvořily „Vaši shodu“. Silná osobnost řemeslného cementu je reinterpretována a transformována do keramických povrchů, které věrně kopírují jeho povrchový efekt, působení času a zahrnutí inertních materiálů. Projekt zkrášlují bílé obklady korpusu, ve velkém rektifikovaném rozměru 50×120, dostupné v různých barvách, jak na hladkém pozadí, tak i v trojrozměrných strukturách a dekoracích, které rozšiřují možnosti designu a vytvářejí nebývalý design interiéru. řešení. „Your Match“, který je vhodný pro všechny typy prostředí, získal tvar, aby interpretoval ducha současného designu, je ideální inspirací pro kombinování barev a velikostí, které sdílejí jediný, osobní styl: váš.

Katalog

Alfalux – Venexia

Kolekce Venexia představuje vyváženost geometrií a barev, které okouzlí oko bohatostí detailů. Je inspirována italskou řemeslnou tradicí, která reinterpretuje a experimentuje s novým designem a estetickými standardy. Kolekce, která se hodí k zajímavému typu pokládky a kombinací materiálů pro vytvoření jak moderního, tak stylového prostředí. To je kolekce Venexia a její tradiční a nadčasový design.

K tomu přiložíme také katalog- Venexia.

Katalog

Kontaktujte nás

MPA Ateliér

Stará cesta 125/4

711 00 Ostrava - Hrušov

 

+420 731 194 955

atelier@mpa-atelier.cz

Fakturační údaje

MPA ProjektStav s.r.o.

Habrová 1132/6

710 00  Slezská Ostrava

IČ: 28634403

DIČ: CZ28634403

Číslo účtu: 1387724648 / 2700

ID dat. schránky: db7tw3w

logo

Logo-mpa-projektstav-inverzni